Prie NTVA bendruomenės prisijungė portalas „We love Lithuania“Sveikiname prisijungus prie NTVA bendruomenės - didžiausią turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienų portalą Lietuvoje „We love Lithuania“ vienijantį virš 320 000 sekėjų Facebook paskyroje, bei virš 40000 sekėjų Instagram‘e. Be to, tai yra praktiškai vienintelė socialinė platforma, pristatanti Lietuvą realiu laiku. Joje publikuodama atraktyvi ir išsami foto ir video medžiaga apie įvairias Lietuvos vietas ir iniciatyvas, dėka gausios fotografuojančių bendruomenės visoje Lietuvoje.

„Žaviuosi “We love Lithuania” įkūrėjo, turizmo rinkodaros specialisto, Simono Rudamino sėkmingu projektu, garsinančiu Lietuvos turizmq ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šiandien tai - populiaria turistinių naujienų platforma, naudinga tiek keliautojui, tiek kelionių organizatoriui, tiek už regionų ir šalies turizmo rinkodarą atsakingų institucijų darbui, nes 45% socialinių sekėjų yra iš užsienio.”- pažymi NTVA prezidentė Žydrė Gavelienė.

  • WeloveLithuania.com aplanko daugiau nei 100'000 lankytojų kas mėnesį;

  • Tai ne tik profesionalus elektroninės erdvės Lietuvos nuotraukų albumas.

Iš meilės Lietuvai projektas startavęs 2011-aisiais metais, šiandien yra ne tik nuotraukų, bet ir gerų naujienų portalas, kur pristatomi visoje Lietuvoje vykstantys renginiai, miestų šventės, lankytini objektai, bendruomenių iniciatyvos. Šiuo metu „We love Lithuania“ pagrindinė veikla yra turizmo rinkodara, pradedant straipsnių rašymu, ir neapsiribojant didelių renginių gyvomis transliacijomis ar digital rinkodaros paslaugomis turizmo komunikacijai.

Aplankykite juos: WeloveLithuania.com


0 views

+370 611 48170

Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius Lietuva

©2017 NTVA - Nacionalinė Turizmo Verslo Asociacija